Kapcsolat

Nyitva tartás


Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 16:00 h
Péntek: 08:00 – 14:00 h

Központi elérhetőségek


Telefonszám: +36 23 511 090
Faxszám: +36 23 511 099
Mobil központ: +36 30 530 3020, +36 30 530 3040

Ügyvezetés


Tóth László
Ügyvezető igazgató
ltoth@aliaxis.com

Pénzügy


Győry Attila
Gazdasági igazgató
Tel.: +36 30 432 3294
agyory@aliaxis.com
Balogh Erzsébet
Asszisztens
Tel.: +36 30 935 6981
ebalogh@aliaxis.com
Kálmán Judit
Asszisztens
Tel.: +36 30 484 7926
jkalman@aliaxis.com

Beszerzés


Kesztyüs Viktor
Ellátási lánc vezető
vkesztyus@aliaxis.com
Heimann Linda
Beszerző
Tel.: +36 30 785 5761
lheimann@aliaxis.com

Értékesítés


Nagy Balázs
Közmű rendszerek
szegmens menedzser

Tel.: +36 30 476 5128
bnagy@aliaxis.com
Berkes Csaba
Ipari rendszerek
szegmens menedzser

Tel.: +36 30 151 6667
cberkes@aliaxis.com
Győző Miklós
Épületgépészet
szegmens menedzser

Tel.: +36 30 224 8162
mgyozo@aliaxis.com
Kelet-Magyarország:
Gruchmann József
Mérnök üzletkötő
közmű rendszerek

Tel.: +36 30 380 9110
jgruchmann@aliaxis.com
Nyugat-Magyarország:
Kollányi Péter
Mérnök üzletkötő
közmű rendszerek

Tel.: +36 30 443 3124
pkollanyi@aliaxis.com
Kelet-Magyarország:
Bibliák István
Mérnök üzletkötő
ipari rendszerek
Tel.: +36 30 653 1162
ibibliak@aliaxis.com
Nyugat-Magyarország:
Oross Csaba
Mérnök üzletkötő
ipari rendszerek

Tel.: +36 30 525 7730
coross@aliaxis.com
Szlovákia:
Mészáros Tibor
Kereskedelmi képviselő
Tel.: +421 917 197 353
tmeszaros@aliaxis.com
Kapuvári Csaba
Műszaki tanácsadó
Tel.: +36 30 280 1679
ckapuvari@aliaxis.com
Hires Gergő
Műszaki tanácsadó
Tel.: +36 30 678 3106
SK: +421 905 512 972
ghires@aliaxis.com
Faddi Gergely Attila
Műszaki tanácsadó
Tel.: +36 30 670 4004
gfaddi@aliaxis.com
Kovács Antal
Műszaki tanácsadó
Tel.: +36 30 637 9810
akovacs@aliaxis.com

Iroda


Nagy Adrienn
Ügyfélszolgálati vezető
Tel.: +36 30 530 3011
adrienn.nagy@aliaxis.com
Farkas Evelin
Üzleti elemző
Tel.:+36 30 372 6760
efarkas@aliaxis.com

Ügyfélszolgálat – Magyarország


Polányi Mária
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 530 3022
mpolanyi@aliaxis.com
Ludvai Adrienn
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 190 1308
aludvai@aliaxis.com
Izsó Elvira
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 564 8706
eizso@aliaxis.com
Vidák Anita
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 935 6962
avidak@aliaxis.com

Ügyfélszolgálat – Export


Dankó Katalin
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 476 6573
kdanko@aliaxis.com
Rácz Dalma Erika
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 328 5253
RO: +40 756 199 676
eracz@aliaxis.com
Egri Csilla
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 838 1295
SK: +421 915 790 839
cegri@aliaxis.com
Stoffanova Gabriela
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 258 1280
CZ: +420 602 415 871
gstoffanova@aliaxis.com
Csernenszky Balázs
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 781 5854
SK: +421 905 512 972
bcsernenszky@aliaxis.com
Dávid Zoltán
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 781 5853
RO: +40 756 199 675
zdavid@aliaxis.com

 

Szerviz


Kozéky Gábor
szerviz
Tel.: +36 30 381 2370
gkozeky@aliaxis.com

Raktár


Liszi Attila
Raktárvezető
Tel.: +36 30 827 4056
aliszi@aliaxis.com
Árvai Gábor
Raktárvezető helyettes
Tel.: +36 30 381 6440
garvai@aliaxis.com
Juhász Krisztián
Raktáros
Tel.: +36 30 482 9735
Potyók Tamás
Raktáros
Tel.: +36 30 277 3432
Lippai Attila
Raktáros
Tel.: +36 30 277 3442
Tóth Attila
Raktáros
Tel.: +36 30 782 0316
Dufla Attila
Raktáros