Kapcsolat

Nyitva tartás


Hétfő – Csütörtök: 08:00 – 16:00 h
Péntek: 08:00 – 14:00 h

Központi elérhetőségek


Mobil központ: +36 30 530 3020, +36 30 530 3040

Ügyvezetés


Győry Attila
Ügyvezető Igazgató
agyory@aliaxis.com
Reinhold Mayer
Ügyvezető Igazgató
Alelnök, Kelet-Európa, Görögország
rmayer@aliaxis.com    

 

Pénzügy


Szabó Hajnalka
Könyvelő
Tel.: +36 30 140 9446
hszabo@aliaxis.com
 Kálmán Judit
Könyvelő
Tel.: +36 30 484 7926
jkalman@aliaxis.com
Árvai Attila
Üzleti kontroller
aarvai@aliaxis.com

 


Beszerzés

Poór Ágnes
Beszerző 
Tel.: +36 30 476 4193
apoor@aliaxis.com  
Petrovics Alíz
Beszerzési asszisztens
apetrovics@aliaxis.com
Fejes Györgyi
Beszerzési asszisztens
gfejes@aliaxis.com

Értékesítés


Nagy Balázs
Közmű rendszerek
Üzletágvezető

Tel.: +36 30 476 5128
bnagy@aliaxis.com
Győző Miklós
Épületgépészet
Üzletágvezető

Tel.: +36 30 224 8162
mgyozo@aliaxis.com 
Sályi Gábor
Ipar szegmens
Üzletágvezető
Tel.: +36 30 151 6667
gsalyi@aliaxis.com

 

Kelet-Magyarország:
Bibliák István
Értékesítő
ipari rendszerek
Tel.: +36 30 653 1162
ibibliak@aliaxis.com
Nyugat-Magyarország:
Szabó Viktor 
Értékesítő
ipari rendszerek
Tel.: +36 30 190 1308
vszabo2@aliaxis.comValentin Cosma
Értékesítő
ipari rendszerek
+40 747 088 021
vcosma@aliaxis.com

 

 

 

 

Faddi Gergely Attila
Műszaki értékesítő
Tel.: +36 30 670 4004
gfaddi@aliaxis.com
Hires Gergő
Műszaki értékesítő
Tel.: +36 30 678 3106
SK: +421 917 197 353
ghires@aliaxis.com

Kapuvári Csaba
Műszaki tanácsadó
Tel.: +36 30 280 1679
ckapuvari@aliaxis.com

Varga Balázs

Műszaki tanácsadó
Tel.: +36 30 530 3022
bvarga@aliaxis.com
Gruchmann József
Értékesítő
közmű rendszerek

Tel.: +36 30 380 9110
jgruchmann@aliaxis.com
Kollányi Péter
Értékesítő
közmű rendszerek

Tel.: +36 30 443 3124
pkollanyi@aliaxis.com
Tóth Gábor
Mérnök értékesítő
Épületgépészet üzletág

Tel.: +36 30 637 9810
gabor.toth@aliaxis.com

 


Marketing


Mile Orsolya
Marketing Manager
Tel.: +36 470 2592
omile@aliaxis.com

 Iroda


Nagy Adrienn
Belföldi Ügyfélszolgálat vezető
Tel.: +36 30 530 3011
adrienn.nagy@aliaxis.com
 Csernenszky Balázs
Export ügyfélszolgálat vezető
HU: +36 30 781 5854
bcsernenszky@aliaxis.com

Ügyfélszolgálat – Magyarország


Bendőné Fekete Eszter 
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 372 6760
efekete@aliaxis.com
Fecske Orsolya
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 541 4918
ofecske@aliaxis.com
Izsó Elvira
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 564 8706
eizso@aliaxis.com
Vidák Anita
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 935 6962
avidak@aliaxis.com
 Balog Dorothea
Kereskedelmi ügyintéző
dbalog@aliaxis.com

Ügyfélszolgálat – Export


Dankó Katalin
Kereskedelmi ügyintéző
Tel.: +36 30 476 6573
kdanko@aliaxis.com
Rácz Dalma Erika
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 328 5253
RO: +40 756 199 676
eracz@aliaxis.com
 Kiss Jana
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 838 1295
CZ: +420 602 415 871
jkiss@aliaxis.com
Szalai Nikoletta
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 258 1280
CZ: +421 915 790 839
nszalai@aliaxis.com
Dávid Zoltán
Kereskedelmi ügyintéző
HU: +36 30 781 5853
RO: +40 756 199 675
zdavid@aliaxis.com

 

Szerviz


Kozéky Gábor
szerviz
Tel.: +36 30 381 2370
gkozeky@aliaxis.com

Raktár


Liszi Attila
Raktárvezető
Tel.: +36 30 827 4056
aliszi@aliaxis.com
Árvai Gábor
Raktárvezető helyettes
Tel.: +36 30 381 6440
garvai@aliaxis.com